Контакти

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЬ

Наш Email

hello@pranaup.com

Телефон

096-317-09-28

Адреса

Школа
Кундалини йога Україна
вул. Шота Руставелi 7/407 (Kundalini Yoga  Pranaup)

йога_pranaup_vk

Вконтакте

yoga_kundalini_ukraine

Facebook

kundalini.yoga.ukraine

Twitter

НАПИШІТЬ НАМ

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение


ВIД ВИКЛАДАЧА

Останнім часом слово «йога» зустрічається доволі часто. Інколи можна почути такі словосполучення, як «йога для вагітних», або навіть «йога для обличчя». Деякі використовують стародавню традицію для нормалізації ваги, тобто «йогу для похудіння». Не дивлячись на все це різноманіття, найбільш поширеною формою йоги залишається Хатха йога.

Хотілось би підкреслити, що я викладач саме йоги, а не пілатесу. На заняттях я практикую деякі елементи спортивної йоги, або, як її ще називають, динамічної йоги, але вони займають незначну частину занять.

Я прийшов у йогу з бойових мистецтв і вважаю правильним використовувати деякі силові елементи і вправи із традиції цигун, а також даоські медитативні техніки.Це означає, що у моїй практиці переважає медитація, що є такою ж частиною занять, як і асани (позиції тіла).

Моєю основоною спеціалізацією є кундаліні йога (енергетична йога) і пранаяма (дихальна йога). У області йоги закінчив дві освіти: — у 2012 році як викладач йоги традиції Аштанга Віньяса; — у 2016 завершив двохрічне навчання в Yoga Vidya Frankfurt am Main як викладач інтегральної йоги традиції Свамі Шиванда.

Моя біографія.

Свій езотеричний шлях я почав з релігії. Потім у моє життя прийшли бойові мистецтва — ДАО і цигун. 7 років тому відкрив для себе йогу. Викладаю в найбільшій європейській школі Yoga Vidya у Франкфурті на Майні (традиція вчителя Свамі Шиванди), а також у своїй школі Кундаліні йоги PranaUP. На даний момент активно займаюсь розвитком кундаліні йоги в Україні. У викладацькій практиці особливу увагу приділяю внутрішній роботі, використовую максимально індивідуальний і прагматичний підхід, направлений як на короткотривалий , так і на довготривалий прогнозований результат.